skt
Concentration

Modül hakkında rehberlik yapabilecek yazılar

Skorlarınızı yükseltecek taktikler, teknikler

Bu test konsantrasyon seviyenizi ölçmek üzere tasarlanmıştır.

TALİMATLAR
Size verilen iki kuralı iyice ezberleyip gelen her ardışık üçgenin bu iki kuralın hangisine denk düştüğüne veya düşmediğine karar veriyorsunuz. Ardışık üçgenlerin birbirlerine göre renk, nokta sayısı ve yön anlamında farklılıkları olabiliyor.

REHBER
DLR TARZI CBT

Mümkün olduğu kadar DLR tarafından gönderilen CBT'yi taklit eden uygulama. Şimdilik seviyeler de aynı şekilde 'seçmeli'. Yakın zamanda her türlü seçeneği kendinize uydurabileceğiniz çoktan seçmeli ayarlar da gelecek.Eğer bilgisayar başında çözüyor ve test sırasında farenin sizi yavaşlattığını düşünüyorsanız klavyedeki ok tuşlarını (veya w, s, d tuşlarını) kullanabilirsiniz.


SEVİYELER
DLR'ın belirttiği gibi en düşük seviyeden başlayıp o seviyede kendinizi yeterli hissettikten sonra daha ileri seviyelere geçmekte yarar var.

Level 1
Level 2
Level 3

DLR2

Bu başlığın altındaki uygulamalar sınava yönelik olmayıp daha çok sizi modüle ısıtmak için düşünülmüş bazı ufak alıştırmalar.

Üzerinde çalıştığınız bir taktiği oturtmak veya yeni stratejiler oluşturmak için faydalı olabilir.

Ne yazık ki -hiç değilse şimdilik- herhangi bir ekstra çalışma seti bulunmuyor. Bu modül için yardımcı olabilecek uygulama fikirleriniz varsa dinlemek isteriz.